Influencer

Ünlü influencerlara ait haberlerin yer aldığı bu kategoride n24 tarafından hazırlanmış özel influencer haberlerini okuyabilirsiniz.

Sosyal medya ve kamuoyunda gösterişli yaşantıları ile dikkat çeken Tayyar ve Özlem Öz çifti, yürütülen soruşturmalar sonucu yanıltıcı reklam yapma suçundan dolayı büyük bir cezaya çarptırıldı. Show Haber’in edindiği bilgilere göre, MASAK incelemesi sonucunda, beş ayrı suçtan soruşturma yürütülen çift, özellikle Özlem Öz’ün güzellik merkezleriyle ilgili yanıltıcı reklam yapmasından dolayı 550 bin TL ceza ile karşı karşıya kaldı.

Uluslararası müzik arenasında adından sıkça söz ettiren başarılı DJ ve prodüktör Mahmut Orhan, yeni görsel ve işitsel projesi “Revo” ile İstanbul’daki hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. “Pangea” isimli son albümünün ardından başlattığı yeni yolculuğun Türkiye’deki ilk durağı olan bu özel konser, 7 Haziran Cuma günü KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Asya ve Umut çifti 7 yıldır dünyayı geziyor. Yolda bi blog sayfasından gezdikleri ülkeler hakkında bilgiler veren çift, sayfalarıyla ilgili “Yaşadığımız tecrübelerin diğer gezginlere de rehber olmasını istedik” açıklamalarında bulundu.

Sakin bir ev hayatı için dekorasyona önem verilmesi gerektiğini belirten Influencer Nazlı Aksu, “Renk seçimi ve mobilyalar ile diğer aksesuarların uyumu oldukça önemli. Kullanılan renkler, insanların kendilerini nasıl hissedeceklerine doğrudan etkide bulunuyor. Ayrıca dekorasyonda temel olarak düzen tercih edilmeli. Bu sayede istenilen huzurlu ve sakin ortama ulaşmak olanaklı hale geliyor.” ifadelerinde bulundu.